Само за 6 секунди го нокаутираше противникот! (ВИДЕО)

nokaut-ONE-Championship-crop

Минатиот викенд, најсилната азиска ММА прмоција ONE Championships го одржа својот нов настан на кого го видовме најбрзиот нокаут во историјата на оваа промоција.

Нокаут се случил по само шест секунди борба во бантам категорија. Марио Вираван (5-2) го нокаутираше противникот Чан Хенг (8-3) на настанот што се одржа во главниот град на Камбоџа.

Како изгледаше тоа погледнете во приложеното видео.

https://youtu.be/7Jh9TVh6sTo

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО