Рико Верховен учествува во најновиот филм на Џејсон Стејтам (ФОТО)

Една од најголемите ѕвезди во светскиот кик бокс – Рико Верховен, учествуваше во најновиот филм на Џејсон Стejтам – „Размената на Левон“.

Холанѓанецот се пофали со улогата во снимањето, иако не откри детали дали ќе игра некој од ликовите или е консултант на сцените со борби.

Насловот содржи и имиња од рангот на Дејвид Харбор, Мануел Пења и Џејсон Флеминг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rico Verhoeven (@ricoverhoeven)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО