Нова провокативно сочна фотографија од Пејџ ван Зант: Вино или Виски?

Пејџ ван Зант и нејзиниот сопруг, Остин Вандерфорд, продолжуваат да провоцираат на социјалните мрежи во време на изолација.

Овој пат станува збор за објавена фотографија на Инстаграм каде јасно се гледа дека тие се на фотографијата скроз голи.

Нивните најинтимни делови по телото ги прикриваат две чаши, во кои се наоѓаат вино и виски, па прашуваат кај фановите, за што да се одлучат.

Но според коментарите, овој двоец ја утнале акустичноста на фотографијата, сметајки дека чашата со вино требала да заврши кај Остин, додека чашата со виски која е пониска кај Пејџ, за што повеќе да открие.

https://www.instagram.com/p/B-fI_C7Hi9t/?utm_source=ig_embed

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО