Мејведер со новата љубов (ВИДЕО)

Mejveder so devojkata

Светскиот шампион во бокс во полусредна категорија, Флојд Мејведер, полуде по 19-годишна Британка.

Рмарни Елис се запознала со Американецот за време на турнејата во Велика Британија пред некое време и поминала некој час со ѕвездата, благодарение на ВИП билет од 600 фунти. Елис набрзина успеа да го освои срцето на Мејведер и заминала со него за Америка.

Двајцата веќе се појавија заедно на неколку џет-сет настани во Лос Анџелес, иако на Островот тврдат дека родителите на Елис не и се допаднал нејзиниот нов миленик.

Видео тука.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО