УФЦ шампионката Ронда Русеј во провокативно издание! (ВИДЕО)

rondarousey GOLA

Ронда Русеј, познатата американска шампионка во УФЦ, позираше во провокативно издание за рекламната кампања на Бафало џинс.

 Во видеото е прикажано како течеше снимањето, а Русеј го коментираше нејзиното учество во кампањата.

 „Горда сум поради учеството во оваа кампања“, рече таа, меѓу останатото.

 Инаку, Русеј е првата жена која станала заштитно лице на овој бренд.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО