Салиху го слушна рецептот за здрав живот од Тони: „Вежбај пи…ти материна“!

Потпретседателот на Боксерската федерација на Македонија, Фатон Салиху, во живо го слушна советот од популарниот Тони за здрав живот кој уште еднаш порача како да останете зрави и да не одите на лекар: „Вежбај пи…ти материна“!

Салиху е во Загреб на состанокот на боксерските федерации од регионот во врска со стартот на Регионалната лига во бокс.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО