Мек Грегор се пофали со „Ролекс“ вреден 50.000 фунти (ФОТО)

98

Најголемата УФЦ ѕвезда Конор Мекрегор на Инстаграм објави фотографија на која се пофали со својот нов „Ролекс“ кој чини 50.000 фунти.

Ирецот е познат по својата луксузна колекција часовници која е во вредност од над 700.000 фунти.