Мејведер го тренира Џастин Бибер (ВИДЕО)

Justin Bieber, Scooter Braun

Не е познато зоштому се потребни тренизите во рингот напопуларниот 20-годишен пејач, иако се знае дека тие двајцата се дружат неколку години. Судејќи според нивните реакции на социјалните мрежи, очигледно е дека тие многу се забавуваат, а Мејведер дури даде и нов прекар на Бибер, „вреќа со пари“.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО