Лудории на севернокорејските војници! (ВИДЕО)

Severnokorejski vojnici

Погледнете какви се лудории прават севернокорејските војници за да го импресионираат „големиот водач“, диктаторот Ким Џонг Ун, имајќи ја во предвид напнатата ситуација со Јужна Кореја.

https://youtu.be/WKR_gC_yBPU

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО