Каратистката Моника Стефановска најатрактивна на трибините во Букурешт (ФОТО)

Македонската каратистка, Моника Стефановска е голем поддржувач на националните репрезентации и важи за една од најубавите спортистки, а тоа не остана незабалежано на „Националната арена“ во Букурешт, го привлече вниманието на публиката и медиумите.

Стефановска и порача на фудбалерите: „Нема предавање, одиме на победа против Украина“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО