Бадр Хари изгледа како ѕвер пред средбата со Верховен (ФОТО)

badr-hari-zver-mala

Бадр Хари на 10 декември во Оберхаузен во долго очекуваниот меч ќе се сретне со шампионот на Глори во тешка категорија, Рико Верховен.

Мароканецот објави нова фотогарфија од подготовките на која изгледа многу силен.

badr-hari-zver-golema

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО