Што тренира Наталија Рагозина-новата девојка на Владимир Путин?! (ВИДЕО)

putin-natalija

Претседателот на Русија, Владимир Путин, има нова девојка , објавија дел од медиумите. Тоа е Наталија Рагозина (39)  во спортските кругови е позната како „Чекан“ , бидејќи важи за непобедлива. Рускиот претседател има 62 години.

Таа се појави со Путин на натпревар во боречки вештини во Сочи и тоа немаше да привлече толку внимание, доколку официјален Кремљ не објави фотографија на која Путин и Рогозина седат насмеани еден до друг.

На социјалните мрежи се шегуваат на сметка на рускиот претседател бидејќи новата девојка е висока 188 сантиметри , што значи дека е 21 сантиметар повисока од Путин.

https://youtu.be/XtQDjsktiuw

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО