Се обиде да обои автомобил на ММА-борец, па доби ќотек (ВИДЕО)

Еден маж се обидел да му го оштети автомобилот на познатиот ММА-борец, Рикардо Ареола, но не знаел дека тој е во неговото возило.

Мажот со спреј се обиде да го обои неговото стакло на автомобилот, кој беше паркиран на улица, по што бесниот Ареола излета од возилото и почна да го тепа.

https://twitter.com/nenoreyna/status/1513871487194869774?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1513871487194869774%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsport1.mk%2Fpacienti%2Fse-obide-da-oshteti-avtomobil-na-mma-borec-pa-dobi-kjotek-video

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО