Погледнте уште еден спектакуларен нокаут (ВИДЕО)

brutalen nok

Бритиш челинџ ММА на 6 декември организираше настан на кој гледачите можеа да видат спектакуларен нокаут.

Тео Микиалидис (6-3) на настанот се бореше против Корина Итон (3-1) и на крајот го нокаутираше противникот, а клучниот момент е кога се сврти назад и го удри лактот.

Погледнете како изгледаше тоа.

http://youtu.be/9cZ_JiNMKus

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО