Нокаут што го затресе интернетот (ВИДЕО)

Nokaut na glori 19

Нокаут од кик бокс мечот на Глори 19 во Вирџинија (САД ) стана тотален хит меѓу навивачите на боречките спортови во САД. Средбата беше меѓу Френсис Армбанг и Стивен Ричардс . Видете го ударот што го заврши ММА дуелот (2:47 минута):

http://youtu.be/ciadzm08NJU

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО