Мек Грегор со синот го следеше Суперболот 53 (ФОТО)

Конор Мек Грегор со својот 18-месечен син се појави на Супер боул меѓу Њу Ингланд патриотс и Лос Анџелес рамс. Со виолетово-црните стајлинзи тие изгледаа како од насловна страница на моден магазин. Што би рекол нашиотнарод „каков татко, таков син“…

Организаторот и дозволи да се појават на теренот.

Двоецот како да беше од насловна страница на моден магазин.

Мек Грегор го има синот со девојката Ди Девлин, со која е заедно уште од времето кога работеше како водоводџија, пред да ја започне ММА кариерата.

Мек Грегор беше забележан со екипата на Њу Ингланд, што може да значи дека тој бил нивен гостин и навивал за нив. Претседателот на УФЦ Дана Вајт е голем обожавател и без сомнение ги повикал. Синот на Конор беше фатен како прави „да пукне“ со сопственикот на Патриотите, Роберт Крафт.

Мек Грегор се сретна со една друга ѕвезда Кевин Харт.

.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО