Крис Џастино во предизвикувачка сесија!

cristiane-santos

Поранешната шампионка во перо категорија во Страјкфорс и актуелна шампионка во Инвикта ФЦ, Крис Киборг учествуваше во фотосесија во која нејзината појава е во сосема поинакво светло.

 Фотосесијата е направена во Лас Вегас, под водство на Лариса Алмеида Реис за нејзината колекција за модниот бренд HardCoreReis. Реис е натпреварувачка во бодибилдинг на ИФББ.

 „Лариса ми е пријателка и од неколку години се восхитувам на работата и како спортист и како модел“, објасни Крис. „Има многу фанови низ светот, се чувствувам привилегирана кога го претставувам нејзиниот бренд. Тоа не е многу од моја страна, но ми се допадна крајниот резултат“.

zesko 1

zesko 2

zesko 3

zesko 4

zesko 5

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО