Конор Мек Грегор се претвори Бејн (ВИДЕО)

Конор Мек Грегор ги покажа своите актерски способности пред неговото филмско деби. Неодамна беше откриено дека суперѕвездата на УФЦ ќе глуми во римејкот на „Роуд хаус“ на студиото Амазон.

Мек Грегор му се придружи на Џејк Гиленхал во римејкот на култната класика од 80-тите, која започна да се снима во Доминиканската Република. Улогата на поранешниот двократен шампион не е објавена, но Дедлајн објави дека тој ќе има главна улога.

Гиленхал глуми поранешен борец на УФЦ кој се обидува да обнови куќа во Флорида Кис. Мек Грегор почна да вежба и дадава импресивно имитирање на Бејн од филмовите за Бетмен.

Еве што може да направи Мек Грегор пред неговото филмско деби:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО