Конор Мек Грегор покажа како му прaват фелацио на јахтата

Суперѕвездата на УФЦ Конор Мек Грегор ги разнесе социјалните мрежи со најновото видео што го постави.

Поранешниот двократен шампион на УФЦ покажа како неговата сопруга Ди Девлин му прави фелацио додека пловеа на јахтата. Ноториус објави и своја фотографија на која е јасно гол. Ирската ѕвезда го постави видеото како приказна на Инстаграм. Појавата на Мек Грегор предизвика мешани коментари на Интернет.

Не е прв пат Мек Грегор да покаже како Девлин му прави фелацио. Истото се случи и пред неколку години, при што сцената повторно се одвиваше на јахта. Конор се врати во теретана и веќе тренира со полна брзина за враќање во кафезот.

Неговиот менаџер неодамна изјави дека Конор цели на враќање во 2023 година.

Еве видео од романтичните подвизи на Мек Грегор на отворено море:

https://twitter.com/McGregorsBurned/status/1563558573115711489?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1563558573115711489%7Ctwgr%5Efdaa02164fb9defa037075e4d4dd13c445929956%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcdn.embedly.com%2Fwidgets%2Fmedia.html%3Ftype%3Dtext2Fhtmlkey%3Dcb7145f1731b4c328f8e4d2201854ceaschema%3Dtwitterurl%3Dhttps3A%2F%2Ftwitter.com%2Fmcgregorsburned%2Fstatus%2F1563558573115711489image%3Dhttps3A%2F%2Fabs.twimg.com%2Ferrors%2Flogo46x38.png

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО