Кога ќе се пресметаат руски командос и американски специјалец…(ВИДЕО)

Бокс меч меѓу борец од руската специјална единица „Алфа“ и маринец од американската војска е хит на социјалните мрежи со над 1,4 милиони прегледи стана

Дмитриј Степанов е немилосрден против офицерот на маринците Денис Лејн, кој пред борбата е преставен со прекарот „Ураган“.

За помалку од две минути Степанов успеа да ја добие борбата против американскиот маринец.

https://youtu.be/_H0titVR8ZU

.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО