Граплинг со Тим Кенеди и Бен Аскрен (ВИДЕО)

tim-kennedy-win

УФЦ борецот во средна категорија, Тим Кенеди и Бен Аскрен од Оне ФЦO, се сретнаа во салата на Американската кик бокс академија во Тексас .

 Ова е прва средба на која двајцата борци прават спаринг борби.

 Погледнете го видеото.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО