Флојд Мејведер легна со 4 жени (ФОТО)

mejvder selfi vo krevet

На профи боксерот, Флојд Мејведер, очигледно, никогаш не му е досадно, дури и кога станува збор за неговата подготовка за последниот меч во кариерата на 12 септември против Андре Берт.

Mej so 4 zeni

Американецот, сепак, не ја сфаќа сериозно борбата, наместо да ги нагласува тренинзите, тој се фали со подвизи во креветот. Флојд не пропушти да покаже колку добро треба да се грижат за еден светски шампион како него, откако ја објави слика на Инстаграм, на која е во кревет со 4 жени.

„Кралот спие добро секоја ноќ, згрижен од глава до петици“, напиша Мејведер под фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО