Аријана Селена повторно го краси Плејбој!

Аријана Селеста гола за плејбој

Сексипилната 29 годишна убавица повторно позираше пред фотоапаратите на најпопуларното машко списание.

Селеста со тегови

Сите знаеме дека канцелариската работа е нешто досадно. Но не и кога во неа се случуваат вакви настани, плакнење на машкото око. Еве што велат од Playboy.com: „Да ја видиш ринг-девојката на УФЦ – Аријана Селена по долна облека во канцеларија на твојот стол, ти застанува здивот. Токму тоа се случи кога Аријана го посети „Плејбој“ за ексклузивна фотосесија, таа воопшто не се загрижи што ќе кажат од службата за „Човечки ресурси“ за нејзиното однесување во канцеларијата“.

селеста црно-бело

Латино искушението беше во ноемврискиот број на списанието за 2010 година, што исто така не е за пропуштање! Ронда Русеј можеби не е импресионирана од работните навики на Аријана, но тоа не значи дека сите така го чувствуваат тоа. Дали ви се допаѓа работата на госпоѓица Селена и дали фрлате поглед меѓу рундите во кафезот ? ! ?

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО