Тајсон го фатил Бред Пит со жена му во кревет: Ме молеше да не го тепам (ВИДЕО)

Мајк Тајсон откри како го фатил Бред Пит во спалната со тогашната негова сопруга актерката Робин Гивенс.

Тоа се случило во време кога Мајк се разведувал од тогашната сопруга и се подготвувал бракоразводните документи да ги однесе кај адвокат. Сепак, одлучил за последен пат да ја посети Робин Гивенс.

На, тоа што го затекнал во станот го оставиле без текст.

Робин била во кревет со Бред Пит, а Тајсон ги затекнал непосредно пред сексуалната сеанса.

„Кога ме виде потполно пребледе. Јасно се гледаше дека е под некои дроги и почна да ме моли да не го тепам“, откри поранешниот боксерски шампион гостувајќи на една ТВ емисија.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО