14 џудисти ќе ги бранат боите на Македонија на Балканското првенство во Бихаќ

 

Денеска и утре во Бихаќ, Босна и Херцеговина се одржува Балканското џудо првенство за У-18.

Македонија ќе ја претставуваат:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО