Жени се плескаа по задниците на ММА настан во Чешка (ВИДЕО)

Чешката борбена организација Ред фејс ја одржа тековната гала вечер.

ЦРВЕНО ЛИЦЕ организира извонредни шоуа кои покажуваат како се мерат инфлуенсерите. Да, ова е организацијата која објави дека за нив ќе се бори Сајад Гариби, попознат како „Иранскиот Хулк“.

Сајад мораше да лета за Чешка за да ги гледа борбите на ЦРВЕНО ЛИЦЕ. Но, тој се повреди и не замина во Чешка, туку излезе на видео и рече дека ќе се бори за нив во ноември.

Фановите можеби не го виделе Гариби во кафезот, но виделе нешто многу поинтересно. ЦРВЕНО ЛИЦЕ организираше плескање по задник меѓу згодни жени во високи потпетици.

Целта на шлаканиците на задникот била жената да ја задржи положбата и да не падне. Еве видео од овој интересен натпревар:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viral_Life (@viral_life.official)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО