Тежок нокаут на Рафаел Агаев во Париз (ВИДЕО)

Agaev nokaut 2016 23 1

Еден од најдобрите светски каратисти, Рафаел Агаев од Азербејџан, денеска беше тешко нокаутиран од Французинот Деви Дона на „Опен Париз 2016“ на Карате 1 Премиер лигата, како никогаш досега. 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО