Поранешна ѕвезда на УФЦ блеска во домашно порно

Поранешниот борец на УФЦ, Тајрон Вудли, блеска во домашно порно објавено на социјалните мрежи.

41-годишниот спортист е снимен дома како прави орален секс на жена. Неговата партнерка очигледно го снимила клипот со нејзиниот телефон додека уживала во галењето на Тајрон.

Борецот ММА стана предмет на многу шеги на јавниот простор, дури и неговиот поранешен противник во боксерскиот ринг – Џејк Пол, пишувајќи дека „сите негови противници се добри во тоа“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО