Погледнете совршен спининг бек фист во ВММА! (ВИДЕО)

Midellton

Во Канзас Сити беше одржан Блек аут фајтинг шампионатот 26, а го одблежа Џесика Миделтон со својата изведба и нокаутот.

Миделтон со спининг бекфист удар ја нокаутираше својата противничка Холи Торез и така дојде до третата победа во четвртиот професионален меч.

Погледнете како го изведе тоа во приложеното видео.

http://youtu.be/LE7TflKCWw4

 

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО