Мераб Двалишвили доживеа сообраќајна несреќа (ВИДЕО)

Мераб Двалишвили на социјалните мрежи објави клип на кој се гледа свиткан џип.

„Јас сум добро. Во ред е, сите сме добро. Во Њујорк сум само неколку часа и доживеав огромна несреќа. Бев во автомобил на Убер и нè удрија неколку други автомобили. Погледнете ја штетата. Седев овде и ме удри“, вели Мераб во видеото на социјалната мрежа Инстаграм.

Двалишвили очекува наскоро и официјално да стане претендент за титулата на Шон О’Мели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giorgi Kiknadze (@gio_kiknadze17)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО