Конор Мек Грегор повторно се сликаше со Ебани Бриџис (ФОТО)

Конор Мек Грегор беше во центарот на вниманието минатиот викенд во Лондон.

Ѕвездата на УФЦ во живо ја следеше борбата меѓу Ентони Џошуа и Роберт Хелениус. Мек Грегор се сликаше со Ебани Бриџис со која заедно ја гледаа боксерската гала. Интересно е што Бриџис и Мек Грегор заедно пристигнаа на местото.

По победата на Џошуа Мек Грегор влезе во рингот и побрза да го напои со ирско пиво. Конор накратко излезе за збор и го предизвика инфлуенсерот КСИ на боксерски меч со голи раце.

Некои од најинтересните моменти со Мек Грегор во Лондон:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aus-Boxing.com (@ausboxing)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blonde Bomber (@ebanie_bridges)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ESPN Ringside (@espnringside)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ESPN Ringside (@espnringside)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО