И Чак Норис кај Виктор Орбан, но не бара азил, туку… (ФОТО)

Унгарскиот премиер Виктор Орбан кој е многу актуелен во Македонија по давањето на политички азил на поранешниот премиер Никола Груевски на својот фејсбук профил објави фотографија од својата елитна единица, но и дполнотилно да се изрекламира.

На споменатата фотогрфаија е славниот американски актер и мајстор на боречите вештини Чак Норис.

https://www.facebook.com/orbanviktor/photos/a.10151703698051093/10156660151011093/?type=3&theater

.

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО