50-годишна свекрва ја нокаутира 19-годишната поранешна кандидатка снаа (ВИДЕО)

Да, колку и да ви звучи апсурдно насловот, тој е сосема коректен, бидејќи за време на викендот, Clout MMA 2 на своите фанови им понуди борба меѓу две жени, до неодамна поврзани со нивната љубов кон еден млад човек. Едната му е мајка, а другата сега е бивша девојка.

50-годишната Малгожата Звезинска ја нокаутира во кафезот поранешната кандидатка за снаа, покажувајќи многу повеќе талент во замавнувањето со тупаниците. Поточно, сè почиваше на побогато искуство.

19-годишната инфлуенсерка Никита Алокин требаше да ја чека интервенцијата на судијата за да ја спаси од бесната свекрва.

Сепак, многумина ја оспоруваат потребата од такви шоу битки, особено во организации со репутација за посериозни средби, како што е Clout. Порано или подоцна некој ќе биде сериозно повреден и тогаш работите ќе излезат од контрола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@cloutmma)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО