ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА: Погледнете го пукањето во кое се најде воинката на УФЦ (ВИДЕО)

Pukanje na UFC borec

Се појави снимка од престрелката што се случи за време на грабеж во еден перуански ресторан. Во целиот хаос се најде и УФЦ борецот Валентина Шевченко и нејзиниот тренер Павел Федотов, кој, според наводите на сведок, прв пукал во разбојниците.

Според најновите информации, Шевченко е добра, а Федотов успешно се опоравува од повредите здобиени во понеделникот. Ситуацијата во округот Чорилос е снимена од безбедносна камера, а како изгледаше оваа драма погледнете во видеото што ќе ви донесуваме во продолжение на овој текст.

Видеото погледнете го на овој ЛИНК.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО