Видете го интернет хитот што ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)

Egipet smea

На интернет се појави видео од ММА кое многумина ги насмеа до солзи. Станува збор за борбата на Ахмад Хамер и Ибрахим ел Савја на промоцијата на Египшн фри фајтинг чемпионшип 3. Се гледа дека борците дале се од себе за на крајот да биде подигната нивната рака. Но, ММА е непредвидлив спорт  во кој не е здраво на противникот да му ја нудиш фацата за удар и да ја очекуваш судиската одлука.

Погледнете го „бруталниот“ нокаут во 7 минути.

 

 

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО