Шлеменко жестоко го нокаутираше Манхоеф на Белатор 133! (ВИДЕО)

mma-bellator-cage

Поранешниот шампион во средната категорија на Белатор, Александер Шлеменко, се врати со атрактивна победа над Мелвин Манхоеф во главниот меч на ММА настанот Белатор 133. 

Манхоеф падна на подот уште по првиот удар, но потоа доби уште неколку, за секој случај, пред судијата да ја прекине борбата.

http://youtu.be/7kzCocyiVfg

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО