Се појави видео со секс содржина на Ренди Котур, ама сам

Се чини дека ММА навистина стана многу комерцијален спорт. И како и секој комерцијален спорт, има ѕвезди кои се вклучени во скандалозни ситуации – често поврзани со сексот.

Поранешниот шампион на УФЦ, Ренди Котур, сега е на бранот на овој тренд.

На интернет се појави видео снимка на екс-шампион на извесен порно-сајт. За разлика од многу други секс видеа на познати личности, на оваа Котур е сам.

Се уште нема официјални информации од Котур дали станува збор за шега или хакерски напад.

https://twitter.com/Jefftildeath/status/1070146044367900672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fmma.bg%2Fnovini%2Fmma-novini%2Fizteche-zapis-na-randy-couture-v-domashno-porno—sam

.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО