Регионална бокс лига: Погледнете ја најавата за Радник – Пинк Пантер

Погледнете ја најавата за мечот од второто коло на Регионланата бокс лига Радник-Бјелина – Пинк Пантер – Штип што се одржува во недела на 26 март.

Да потсетиме дека во првото коло Пинк Пантер на домашен терен се сретна со екипата Спартак/Војводина и беше поразена со 6-10. Ова е можност за попрваен испит.

Ipon.mk/В.Д.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО