Мејведер победата ја славеше во својот стриптиз клуб, опкружен со голи убавици

По победата во рингот против Конор Мек Грегор во бокс мечот во Лас Вегас во вредност од неколку стотици милиони долари, Флојд Мејведер одлучил да ја помине ноќната забавувајќи во градот на гревот со стриптизерки.

„Флојд Мејведер ќе дојде во својот стриптиз клуб околу три наутро, а потоа ќе учествува на хуманитарен кошаркарски турнир во УНЛВ/UNLV“, најави новинарот Араш Маркази на Твитер.

Мејведер е Стриптиз клубот Грл колекшн (Колекција на девојки) го купи во мај, а на Инстаграм страницата може да видите какви убавици ги пречекуваат посетителите. Освен тоа, прикажани се и хедонистичките забави, а фотографиите редовно ги следат 80.000 луѓе. На една од снимките е Мејведер со еден куп пари кои планира да остави стриптизерките.

https://www.instagram.com/p/BUMiheIg3tA/

https://www.instagram.com/p/BPF9PLRDsOU/

https://www.instagram.com/p/BT5RFLxgQSL/

.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО