Федор во љубовен занес: Повторно се ожени со првата жена! (ВИДЕО)

fedor i žena

Според многумина, најголемиот светски борец во ММА, Федор Емилијаненко, е необичен и интересен, кога е во прашање љубовниот живот. Познатиот Русин, повторно се ожени со својата прва сопруга , откако, очигледно се изгорел од својот втор избор.

 Да ве запознаеме поодблиску со неговата животно-љубовна приказна;Федор се ожени со својата прва сопруга Оксана во 1999 година, со неа во брак беше седум години, притоа им се роди ќерката Маша. По разводот, тој се оженил, според известувањето на медиумите, со неговата долгогодишна девојка Марина. Со неа е во брак до 2103 година. Со Марина имаат две деца. Веројатно, тогаш сфатил дека Оксана е онаа вистинската, па му се враќа на првото семејство. А како доказ, приложил видео запис на среќните младенци, кои се заљубени, како да им е прв пат!

http://youtu.be/F-YqEKD1ymI

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО