Ентони Џошуа се насладува на животот!

Светскиот боксерски шампион Ентони Џошуа сериозно ужива во животот.

Британецот кој има 19 нокаут победи и нема пораз, втор ден објавува фотографии на кои се гледа како се релаксира.

Денеска објави фотографија на која лежи и се пече на сонцето.

https://www.instagram.com/p/BXlXUEJDle-/?taken-by=anthony_joshua

.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО