Емилијаненко си бара нова жена

Руската MМA ѕвезда Александар Емелијаненко на интересен начин да објави дека се разделил со сопругата Олга.

Борецот и поранешената кошаркарка се заедно 15 години, но очигледно нивниот брак заврши откако Александар пушти објава на интернет дека си бара нова сопруга.

„Барам жена со која ќе создадам семејство. Моето срце е собдно“, напиша Емилијаненко на социјалните мрежи под сликата на која е гол до половина.

https://www.instagram.com/p/B-O45q7iJN4/?utm_source=ig_embed

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО