Ариани Селесте и неколку возбудливи девојки се во спотот „Карате“! (ВИДЕО)

arianny-celeste

Музичката индустрија неодамна јавно истакна дека 20 отсто од клиповите генерирани на ритам направен на компјутер и 80 проценти на софтпорно. Така рекреираат и во спотот „Карате“, во кој учествува и девојката од УФЦ рингот, Ариани Селесте.

 Не дека плачеме …. затоа и го споделуваме видеото со вас.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО