Пајак му го дигна „ламборџинито“ на Мек Грегор

Пајакот му го дигна „ламборџините“ на ММА ѕвездата Конор Мек Грегор. Шампионот на УФЦ во лесна категорија неправилно го паркирал во центарот на Даблин.

„Дејли меил“ објави фотографија на која се гледа како пајакот го натоварил скапото возило кое е проценето на 215.000 евра.

Мек Грегор редовно си објавува свои фотографии со „ламборџините” кое е единствениот модел во Ирска.

https://youtu.be/39LVmJ09X6Q

.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО