Да се насмееме со Конор Мек Грегор (ВИДЕО)

Konor se kleste

Конор Мек Грегор колку е борбен, толку е и духовит. За среќа, по се што ќе истресе, успева да се одбрани во октагонот.

 Се разбира, тешко е да сме сериозни цело време, затоа е добро кога на Конор му се случува да избувнува со незаменливи смисла за хумор. Шампионот во перо категорија ги реди шегите како на лента.

На оваа компилација ќе видите сите одеднаш, за максимум смеење. Во очекување на дуелот против Нејт Дијаз претстојниот викендов на УФЦ 196.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО