Андреа: Кличко е бисексуалец!

Љубоморната девојка, бугарска пејачка, Кубрат Пулев, Андреа, пред мечот на Владимир Кличко со Брајант Џенингс во јавноста пред една недела излезе со твредење дека Украинецот е бисексуалец.

Андреа на Пулев

Да потсетиме дека Пулев на 15 ноември минатата година беше нокаутиран од Кличко во петтата рунда.
Андреа во разговор за бугарска телевизија излезе со свои видувања на мечот, и на рингот и околу рингот.
– Имаше многу заткулисни работи, но тоа е разбирливо кога во прашање се големи пари. Во боксерските кругови се зборува дека Владимир е бисексуалец, односно дека бил во хомосексуална врска со својот тогашен менаџер Бернд Боенте – изјави 28-годишната поп-фолк пејачка Андреа.

Инаку, Кличкоја има ќерката Каја-Евдокија со американската актерка, Хајден Панетир.

За свадаба не размислуваат и се уште го имаат статусот на свршеници.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО