Турските таеквондо репрезентативци учествувале во оргија на ЕП (ФОТО)

Турскиот спорт го потресе голем секс скандал, откако на интернет се појавија компромитирачки фотографии на петмина членови на таеквондо репрезентацијата.

За време на Европското првенство во Казан, Русија, петмината репрезентативци организирале оргија со една девојка. Дури и го овековечиле моментот, како што може да се види на фотографијата.

Претпоставките се дека и девојката која учествувала во оргијата била спортистка и дека настапувала на ЕП во таеквондо. Турската јавност бара сериозни казни за репрезентативците, кои ја посрамотиле целата држава.

print

Можеби ќе ви се допадне...