СКАНДАЛ: Мек Грегор нападна познат судија и му залепи шалакница! (ВИДЕО)

Конор Мек Грегор во последно време се повеќе се инволвира во разни скандали, очигледно тој нема намера да го прекине ова, па денес по победата на неговиот пријател на БАММА и Белотор во неговиот роден град, Даблин му се с’сна НА познатиот судија Марк Годар и vo една прилика се обиде mu удaри шлаканица на еден од организаторите. Погледнете за што зборуваме во следниот видео клип:

.

print

Можеби ќе ви се допадне...