На интернет кружат фотографии на Ронда Русеј – потполно гола

По интернетот почнаа да кружат професионални фотографии на потполно голата Ронда Русеј, настанати во 2012 година во текот на снимањето за ЕСПН Бади исју.

Во прашање се фотографии кои излегоа во тоа издание на ЕСПН откако се дополнително уредени и цензурирани, а беа голем хит, и тоа во времето кога Русеј се уште настапуваше како борец на Страјкфорс. Се чини дека некој ги пронајде каде се чувани оригиналите и дојде до нив, па потајно ги објави.

Најпопуларната воинка на нив е потполно гола, а се гледаат некои делови на телото кои ианку може да се пронајдат само во списанија за машката публика, не се сомневаме дека Ронда нема да биде ни малку среќа со тоа што сега секој може да ги види фотогрфаиите.

Русеј не ги коментираше последните случувања. Таа во моментов е тренер во рамките на шоуто Битка на ѕвездите на мрежата кое почна да се емитува на националната мрежа АБЦ. Што се однесува до нејзината ММА кариера, Дана Вајт рече оти се сомнева дека Русеј, женатаборец која женското ММА го направи меинстрим спорт, некогаш пак ќе облече мали ракавици и ќе влезе во кафезот.

print

Можеби ќе ви се допадне...