Најава за Мејведер – Мек Грегор (ВИДЕО)

Шоутајм објави видео најава од 30 секунди за борбата меѓу Флојд Мејведер и Конор Мек Грегор.

Борбата се одржува на 26 август во Лас Вегас во 12 рунди во супервелтер.

print

Можеби ќе ви се допадне...